EROLUTION SUPER MASTURBATOR

Erolution Super Fckr Masturbator Flesh jest masturbatorem jedynym w swoim rodzaju. Jest to produkt wysokiej jakości, stworzony po to by zaspokoić twoje najskrytsze potrzeby. Wykonany z miekkiego, miłego w dotyku materiału o odpowiedniej fakturze, ciasny masturbator Erolution spełni twoje potrzeby i zapewni Ci maksimum satysfakcji. Erolution wykonany jest z materiału Feelsoft, który w dotyku przypomina prawdziwą, miękką skórę. Dzięki niemu doznania, które czekają Cię z tym masturbatorem, będą naprawdę przyjemne i realistyczne. Przy odrobinie wyobraźni będziesz mógł spełnić z nim swoje fantazje i najbardziej szalone potrzeby.

169,90 zł

FLESHLIGHT PINK LADY STAMINA - TRENING NA DłUGI SEKS

Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania Real Feel Super SkinŽ wkład masturbatorów Fleshlight połączony z kanałową teksturą wnętrza sprawi, że ćwiczenia będą największą i najbardziej intensywną przyjemnością jaka Cię kiedykolwiek spotkała. Trening jeszcze nigdy nie był tak przyjemny! Wyjmowalny wkład pochwy został opracowany w oparciu o najnowszą technologię. Jego tekstura jest praktycznie nie do odróżnienia z wnętrzem prawdziwej pochwy. Fenomen na rynku!Jego gładka innowacyjna tekstura sprawi, że poczujesz jakbyś penetrował prawdziwą pochwę młodej kobiety!

279,90 zł

FLESHLIGHT PLEASURE TUBE - REALISTYCZNA POCHWA

Masturbator tak dopasowany anatomicznie do kształtu penisa (specjalny wkład), by umożliwić Ci optymalny trening wytrzymałości seksualnej. Dzięki codziennemu treningowi staniesz się prawdziwym macho i zapomnisz co to przedwczesny wytrysk. Specjalny wkład Fleshlight Pleasure Tube, został tak zaprojektowany by w czasie masturbacji idealnie naśladować odczucia faktycznego stosunku. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu nieprawdopodobnie realistycznego w dotyku materiału - Real Feel Superskin i specjalnemu uformowaniu tunelu rozkoszy. Jest on super ciasny (średnica min. 1,3 cm), ekstremalnie rozciągliwy i pokryty setkami, długich wypustek. W czasie masturbacji wkład idealnie dopasowuje się do kształtu penisa, optymalnie go obejmuje i uciska. Wytwarza się naturalne podciśnienie dające realistyczne wrażenie ssania. Setki miękkich i super realistcznych w dotyku wypustek stymuluje każdy centymetr penisa.

99,90 zł

FLESHLIGHT ORIGINAL PINK LADY - KLASYCZNA I DYSKRETNA

Original Pink Lady wprowadziła więcej mężczyzn w stan błogiej przyjemności niż jakikolwiek inny masturbator. Podczas penetracji tej pani, musisz być przygotowany do podjęcia seksualnego zaspokojenia nowych i ekscytujących poziomów. Jego gładka innowacyjna tekstura sprawi, że poczujesz jakbyś penetrował prawdziwą pochwę młodej kobiety!

269,90 zł

FLESHLIGHT VIBRO PINK LADY TOUCH - WIBRUJąCA I REALISTYCZNA

The Fleshlight Vibro™ to nowa generacja najlepiej sprzedających się zabawek dla mężczyzn. Pełna miękka wypustek powierzchnia kanału wewnętrznego wykonanego ze struktury Touch została wzbogacona o silne wibracje. Pozwala to na czerpanie jeszcze większej przyjemności podczas zarówno intensywnych jak i komfortowych zabaw.

289,90 zł

ICE LADY FLESHLIGHT - PRZEZROCZYSTY MASTURBATOR

Wejdź do środka Ice Lady Fleshlight i obserwuj penetrację jak nigdy dotąd. Dzięki przezroczystości wkładu masturbatora zwiększa on ilość doznań o kolejny bodziec: wizualny. Oczywiście ponadto zapewnia tyle samo przyjemności, co zwykłe nieprzezroczyste wkłady "Pink". To tak jakbyś uprawiał seks z niewidzialną kobietą...

269,90 zł

FLESHLIGHT GIRLS: JESSE JANE

Pochwa została wykonana z Real Feel Super Skin - oryginalnego materiału, który w dotyku przypomina prawdziwą, ludzką skórę! Jest niewiarygodnie miękki i elastyczny, a do tego zupełnie hipoalergiczny, aby zapewnić Ci 100% naturalnych i niesamowitych wrażeń. Do tego jest jedwabiście gładki i przyjemny w dotyku, a do tego niezwykle szybko zyskuje temperaturę ciała i zachowuje ją niebywale długo. Teraz ciepła miękka pochwa Jesse Jane jest do Twojej dyspozycji.

294,90 zł

PRICELESS SEX MACHINE

Priceless Sex Machine jest eksluzywnym, jedynym w swoim rodzaju urzadzeniem unisex, które sprawi, że korzystanie z zabawek erotycznych osiągnie zupełnie nowy, eksyctujący poziom. Priceless Sex machine jest automatycznym, ruchomym przyrządem, który sprawi, że zwykłe zabawki, zarówno masturbatory jak i dilda nabiorą życia i doprowadzą Cię do szaleństwa. Masturbator ten został zaprojektowany tak, aby spełnić potrzeby każdej osoby, szukającej realistycznych, wstrząsających wrażeń, niezależnie od płci. Maszyna stworzona jest po to by dopasować się do każdego masturbatora typu fleshlight jak i większości modeli sztucznych penisów i wibratorów. Jest uniwersalne i solidne, wykonane z najwyższą dokładnością, abyś mógł cieszyć się nim w pełni przez lata.

799,90 zł