GORąCE IGRaSZKI - NOWE WYDaNIE! HIT 2014

Wiele par, nawet takich z relatywnie krótkim stażem, skarży się na brak uniesień i nowych podniet związanych z ich pożyciem, jednak niewiele robią, by tę sytuację zmienić. Monotonia, nuda, powtarzalność, brak fantazji i urozmaicenia to czynniki, które powoli ale skutecznie potrafią zniszczyć fundamenty nawet najsilniejszego związku. Jeśli Ty także stanęłaś w obliczu podobnego problemu, weź sprawy w swoje ręce i bądź jedną z tych, które na nowo odnalazły radość i spełnienie w miłości fizycznej! Chętnie Ci w tym pomożemy, jednak zrobienie pierwszego kroku należy tylko i wyłącznie do Ciebie!

59,90 zł

CZEKOLaDOWY LIZaK PENIS

Zmysłowo słodki, rozkosznie apetyczny, pobudzający wyobraźnię... Lizaczek penisek, z ciemnej czekolady. Nie znajdziecie lepszego prezentu dla dziewczyny jak pyszny rozpływający się w ustach czekoladowy lizak. Waga 29 g

9,90 zł

SłODKIE IGRaSZKI - GRa PLaNSZOWO-KaRCIaNa Z FaRBą I KaJDaNKaMI

Niezwykła gra planszowo-karciana o lekkim zabarwieniu erotycznym, przeznaczona dla par w każdym wieku, które pragną urozmaicić swój związek lub po prostu chciałyby nadać miłosnym zbliżeniom charakter niepowtarzalnej zabawy. Rozgrywka opiera się na zabawach użyciem czekolady do ciała. Zasadniczym elementem gry są 54 karty z opisami zadań do wykonania. Zostały one podzielona na cztery zestawy od zmysłowych po bardziej "pikantne". W grze znalazły się także ciekawe gadżety (kajdanki oraz opaska na oczy), które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę. W zależności od upodobań klientów oraz czasu, jaki chcą przeznaczyć na samą grę, przygotowaliśmy aż 7 sposobów rozgrywki. Poza wymienionymi elementami w zestawie znajdują się również: plansza, kostka, pionki oraz zasady gry.

79,90 zł

JOU JOU MaSSaGE OIL - 120 ML - CYTRUSOWY

Te erotyczne olejki do masażu są jedwabiście gładkie przy każdym dotyku. Jou Jou powstał na bazie wody dla intensywnego, zmysłowo śliskiego efektu. Można go bezpiecznie używać w połączeniu z prezerwatywą i lateksem. Dodatkowo ich zniewalający zapach pobudzi twoje zmysły i zachęci do erotycznego masażu, który może okazać się świetną grą wstępną!

15 zł

RÓżOWE KaJDaNKI

Eleganckie i wzmocnione kajdanki posiadają blokadę zabezpieczającą, dzięki której w każdej chwili możesz je otworzyć w wypadku zgubienia dołączonych do kompletu 2 kluczyków. Ponadto jest to wyrób nie powodujący alergii (nie zawiera niklu) czego nie można powiedzieć o tańszych podróbkach. Wykonane są z solidnego metalu z milutkim futerkiem. Są bezpiecznym i rozkosznym gadżetem uprzyjemniającym chwile we dwoje.

29,90 zł

CLONEBOY DILDO – ODLEW TWOJEGO PENISa!

Cloneboy jest zestawem, który umożliwi Ci zrobienie dildo w kształcie Twojego własnego penisa. Zabawny i innowacyjny, przy odrobinie poczucia humoru może okazać się świetnym prezentem dla Twojej kobiety, kiedy ty musisz wyjechać na dłużej. Seks to zabawa i Cloneboy jest doskonałym tego przykładem! Po sukcesie pierwszej serii, zespół Cloneboy stworzył zupełnie nową serię produktów do tworzenia odlewów zawierającą pierścień na penisa i nowy materiał umożliwiający idealne, trójwymiarowe odwzorowanie kształtu penisa z sylikonu najwyższej jakości. Zestaw pasuje do penisa w każdym rozmiarze

139,90 zł

DEMOTYWUJąCY KUBEK Z DZIEWCZYNą

Gdy jest pusty, widnieje na nim zdjęcie seksownej i niemal nagiej modelki. Jej biust zakryty jest jednak przed wzrokiem patrzącego czarnym paskiem. Jak myślisz, co się stanie, gdy obdarowany kumpel napełni kubek wrzątkiem? On na pewno jest pewien, że pasek zniknie i jego oczom ukaże się para ponętnych piersi. Tymczasem nic z tego! Pod wpływem ciepła napoju kubek zmieni się, ale nie tak jakbyście chcieli: na pasku ukaże się napis: „Nie łudź się, to nie zniknie!”. Czy może można podarować mężczyźnie bardziej demotywujący prezent?

32,90 zł

GaDaJąCY PILOT Na FaCETa

Drogie Panie, jeśli mimo próśb i gróźb wasi partnerzy nie angażują się w zadowalającym stopniu w domowe obowiązki lub są mało romantyczni, nie martwcie się. Męska niesubordynacja nie wynika zazwyczaj ze złej woli - wasz mężczyzna potrzebuje jedynie prostego, jasnego przekazu. Za pomocą tego niezwykłego pilota nastawicie swojego ukochanego na właściwy program! Wystarczy tylko jedno naciśnięcie wybranego guzika, aby mężczyzna poznał swoje obowiązki lub potrzeby ukochanej kobiety. To proste urządzenie szybko i sprawnie rozwiąże wszelkie ewentualne spory dotyczące codziennego życia za pomocą znanej wychowawczej metody: kija ("Posprzątaj mieszkanie" czy "Kotku, oddaj wypłatę") i marchewki ("Może wspólna kąpiel?"). Pilot posiada także kilka pikantnych przycisków, które zapewnią wam doskonałą zabawę przez wiele wspólnie spędzonych wieczorów.

39,90 zł

PIELĘGNIaRKa

NaOMI ma trzy dziurki, które chętnie da Ci dogłębnie spenetrować

NaOMI jest wyjątkowo piękna i posiada ubranko, które możesz z niej zedrzeć!

NaOMI może być doskonałym prezentem na wieczór kawalerski lub osiemnastkę!

79,90 zł

GRa PLaNSZOWa ROZKOSZ + GRaTIS!

Pomyślałeś co będziecie robić, gdy za oknem będzie nieciekawie? Będziecie siedzieć w domu i się nudzić? Nie pozwól, aby pogoda popsuła wam wieczór przeczytaj opis do końca i ciesz się wolnym czasem, nawet wtedy gdy pogoda nie dopisze. Rocznica? Urodziny? Zbliżają się wielkimi krokami? Pomyśl już teraz co będziecie robić i co dasz swojej ukochanej na prezent. Pamiętaj, że kobiety nie lubią przewidywalnych facetów. Zaskocz ją w ten Dzień i pokaż że potrafisz wymyślić coś ekscytującego i podniecającego! Ta gra sprawi że będziecie pamiętać ten Dzień na długo.

49,90 zł

GRa WSTĘPNa - EROTYCZNa GRa DLa PaR

W grze znajdują się 54 karty podzielone na 2 zestawy – dla Niej i dla Niego. Karty zawierają zadania dotyczące różnego rodzaju miłosnych zabaw, które „Ona i On” będą wzajemnie dla siebie wykonywać. Do gry dołączyliśmy również specjalne rekwizyty służące do wykonania zadań: delikatny olejek do masażu oraz dwie aksamitne wstążki.

59,90 zł

ROZKOSZNa WOJNa - WYGRaJ ORGaZM

Gra sprawia, że zarówno mężczyźni jak i kobiety chętnie rozpoczną "niewinną" grę i pozwolą wprowadzić się w erotyczny nastrój. Gra niezwykle pobudza zmysły i jest doskonałym sposobem, aby przekazać partnerowi czego pragniemy oraz dowiedzieć się czego oczekuje nasz partner. Ta gra likwiduje wszelkie zahamowania.

29,90 zł

TaJEMNICa - GRa KaRCIaNa - WZMOCNIJ SWOJ ZWIaZEK

Gra karciana, przeznaczona dla par, które chcą ożywić wspólną codzienność oraz umocnić podstawy związku poprzez zwiększenie zaangażowania w jego budowę. Charakter gry jest długoterminowy. Czas jej trwania jest uzależniony od innych, codziennych obowiązków "Jej" i "Jego". Także przygotowanie jednej niespodzianki może potrwać nawet kilka dni. Para może więc uczestniczyć w zabawie nawet przez kilka tygodni lub miesięcy, co sprawia, że miłosne efekty wspólnych starań nabierają trwałego charakteru. Karty, na których znajdują się opisy małych i większych przyjemności oraz miłosnych niespodzianek i gestów, które w tajemnicy będziecie wykonywać dla siebie nawzajem.

59,90 zł